Akce "Rozhodni se sám 2022"

[22.08.2022] Srdečně zveme na 14. ročník tradiční preventivní akce pro děti, teenagery, jejich rodiče a prarodiče ve Žďáře nad Sázavou.

Patronem letošního Rozhodni se sám bude hudební skupina Jelen  

 

V pátek 26. srpna proběhne od 10 do 16 hodin na Farských humnech ve Žďáru nad Sázavou již čtrnáctý ročník preventivní akce pro děti, mládež i celé rodiny Rozhodni se sám. Téma letošního ročníku Zdravě hravě představí prostřednictvím různých aktivit a workshopů problematiku stravování a zdravého životního stylu. Patronem akce bude hudební skupina Jelen, s jejímiž členy se mohou zájemci setkat při autogramiádě nebo na večerním koncertu.  

 

K přiblížení širokého tématu zdravého stravování přispějí dva workshopy iniciativy Ne hladu, které proběhnou od 11 a od 14:30 hodin v klubovně skautů na ulici 1. Máje a jsou zdarma přístupné široké veřejnosti.  

 

Se členy hudební skupiny Jelen, kteří nad letošní akcí převzali patronát, se mohou fanoušci setkat ve 13 hodin, kdy začne autogramiáda. Návštěvu našeho města skupina Jelen zakončí večerním koncertem, který začne v 19 hodin a proběhne v rámci opožděných oslav 70+1 výročí založení akciové společnosti ŽĎAS. Vstup na koncert je zdarma, ale v jeho průběhu mohou návštěvníci podpořit činnost spolupořadatele Rozhodni se sám – Rodinné centrum Srdíčko. To je již čtrnáct let jednou z nejaktivnějších prorodinných organizací ve městě a okolí.  

 

Letošní ročník akce Rozhodni se sám přinese rodičům, dětem a mládeži také bohatý doprovodný program – odpočinkovou kavárnu s herními prvky pro nejmenší, keramickou a výtvarnou dílnu, stopovačku s QR kódy, lezeckou stěnu, skákací hrad a další aktivity.  

 

Organizátory akce jsou žďárské Centrum primární prevence Spektrum, Rodinné centrum Srdíčko a Kontaktní a poradenské centrum Spektrum, která provozuje Kolpingovo dílo České republiky.  


Více na http://rss.kolping.cz/
https://www.facebook.com/events/722699772340959

 
Vstup je ZDARMA.

Akci podporuje:
Město Žďár nad Sázavou
https://www.zdarns.cz/
Kraj Vysočina
https://m.kr-vysocina.cz/intro.asp
prodejna TOP-VITAL
https://www.topvital.cz/
firma ŽĎAS, a. s.
https://www.zdas.com/cs/
VHS Bohemia
https://www.vhsbohemia.cz/
Autocentr Hudec
https://autocentrhudec.hyundai.cz/
Wstec automation
http://www.wstec.cz/
Efko – karton
https://www.efko.cz/
JNControl automation
https://jncontrol.cz/
VYLEN s.r.o.
https://www.vylen.cz/
pekařství Řečice
https://www.pekarstvirecice.cz/
E.ON
https://www.eon.cz/kontakty/
organizacím Přístavu vodních skautů
Racek
https://racek.skauting.cz/
RC Titáni
https://www.rctitani.cz/
Výchovnému ústavu Žďár nad Sázavou
https://www.vuzdar.cz/